Aktywność uczniów klasy 3b w ramach Projektu Indywidualni.pl

02.2021

Aktywność uczniów klasy 3b w ramach Projektu
 INDYWIDUALNI.PL

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak uczniowie innych klas, przystąpiliśmy do realizacji Projektu INDYWIDUALNI PL. Aktualnie bierzemy udział w zajęciach, których celem jest jak najlepsze przygotowanie do testów. Warsztaty  prowadzone są w formie zabawowej, dają okazję do aktywnego działania i wzajemnej współpracy, dlatego uczniowie chętnie w nich uczestniczą. Wspólna praca daje radość  tworzenia, wyzwala kreatywność, pozwala wyrażać uczucia, przyczynia się do lepszego poznania siebie, swoich rówieśników, uczy współdziałania w zespole i wzajemnego szacunku.
                                                                                                                                                Małgorzata Kozioł
Oto nasze zaangażowanie: