Pamiątkowa sesja zdjęciowa w 3 a

06.2021

Pamiątkowa sesja zdjęciowa w 3 a

W dniu 9 czerwca odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa na Bielanach. W wydarzenie zaangażowali się wszyscy rodzice, a zwłaszcza mamy uczniów klasy 3 a, które przyszły w plener ze swoimi pociechami. Szczególny wkład wnieśli w wydarzenie przedstawiciele Klasowej Rady Rodziców: pani Maja Szewczyk, która zadbała, aby nikogo nie zabrakło, pani Joanna Dudek, która wykazała się pomysłowością i ogromnym zaangażowaniem pomagając zorganizować różnorodne rekwizyty oraz scenografię, pani Magdalena Radko dostarczając nam kolorowe balony.
Inicjatorką i główną organizatorką przedsięwzięcia była pani Katarzyna Olejniczak, która pełniła również rolę fotografa, dbając o każdy szczegół w plenerze.
Wszyscy świetnie się bawili, a efekty można podziwiać na dołączonych zdjęciach, które będą dla nas wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy.

Uczniowie klasy 3  a oraz wychowawczyni Gabriela Machejek