Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i pożegnanie ósmoklasistów

06.2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i pożegnanie ósmoklasistów

"Panta rhei" - "Wszystko płynie"

W dniu 25 czerwca br. ósmoklasiści zakończyli ośmioletnią edukację w naszej szkole. Otrzymali świadectwo ukończenia Szkoły Podstawowej i zamknęli ważny etap w swoim życiu, opuszczając mury swojej szkoły.

Klasy siódme wraz z wychowawcami p. A. Dzierwą - Jaromin i p. D. Liszką przygotowali pożegnalne przedstawienie dla naszych absolwentów. Nie zabrakło wzruszeń, miłych słów, gestów oraz okolicznościowych podarunków dla uczniów odchodzących z naszej szkoły.

Ósmoklasiści podziękowali nauczycielom za ośmioletnią edukację szkolną. Przedstawili humorystyczną scenkę lekcji języka polskiego, recytowali wiersze i zaśpiewali piosenkę.

Pani Dyrektor Anna Szymanek skierowała do ósmoklasistów ciepłe, pożegnalne słowa. Najlepszym uczniom za  bardzo dobre wyniki w nauce wręczyła nagrody książkowe, a zaangażowanym rodzicom w działalność pracy klasy i szkoły Dyplomy z podziękowaniem. Na koniec życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

M. Stankiewicz