Dzień Chłopaka w szkolnej bibliotece!

09.2021

W dniu dzisiejszym wszyscy chłopcy mieli swoje święto, które jak co roku obchodzono w naszej szkole. Również bibliotekarze chętnie włączyli się do wspólnej zabawy. Przez radiowęzeł uczniowie zapraszani byli do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia książki, co nagradzane było dodatkowo słodką niespodzianką oraz życzeniami. Z tej okazji przygotowana została również wystawka książek polecanych chłopakom, spośród których niezdecydowani mogli wybrać coś do poczytania. Była to też okazja do promocji książek z różnych działów i kategorii wiekowych. Uczniowie przebywający w szkolnej świetlicy także byli zachęcani przez świetlicowych wychowawców do odwiedzenia biblioteki.
Wszystkim chłopakom składamy życzenia wszystkiego naj i zapraszamy do korzystania z biblioteki jak najczęściej, nie tylko od święta! Uśmiech