Wzorowi czytelnicy okresu grudzień-luty

03.2022

Bibliotekarze szkolni postanowili wyróżnić czytelników, którzy w miesiącach: grudzień, styczeń i luty wypożyczyli najwięcej książek. Zdalne nauczanie poszczególnych klas oraz uczniów klas 5-8, Boże Narodzenie oraz ferie zimowe uniemożliwiły nam podsumowania statystyczne za poszczególne miesiące... Natomiast ten okres czasu spinamy jedną klamrą i ogłaszamy tych, którzy osiągnęli nalepsze wyniki:
1 miejsce - 11 książek:
Emilia Jamróz z 1a
Alicja Pawlik z 3a
Paweł Banasik z 5a
2 miejsce - 10 książek:
Vanessa Skowrońska z 1b
3 miejsce - 8 książek:
Dominika Jaromin z 1a
Blanka Wojtak z 1b
Natan Śmiech z 8b
Warto podkreślić i docenić, że wśród najlepszych czytelników znaleźli się też uczniowie z klas starszych: Paweł i Natan. Mieli oni trudniejszy dostęp do biblioteki, gdyż sporo tego czasu przebywali na zdalnym nauczaniu. Tym bardziej należy im się uznanie! Wszyscy wymienieni powyżej uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami oraz miłymi upominkami na forum swoich klas. Gratulujemy i zapraszamy do częstych odwiedzin w szkolnej bibliotece! Mrugnięcie

"Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra."
Henryk Sienkiewicz