Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

06.2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Kolejny rok szkolny za nami, uczniowie klas siódmych pożegnali klasy ósme, które rozpoczynają nowy etap swojego życia. Natomiast klasy ósme w swoim programie artystycznym podziękowały wszystkim za te 8 lat spędzonych w murach naszej szkoły. Przywołane zostały najważniejsze chwile z ich edukacji. Podziękowano za trud i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W niejednym oku zakręciła się łza..
Ten rok szkolny obfitował w podziękowania, ponieważ czterech pracowników naszej szkoły, w tym pani dyrektor i wicedyrektor, odeszły na zasłużoną emeryturę. Długoletnim pracownikom naszej placówki mówimy - dziękujemy!
Nagrodzeni zostali także uczniowie klas ósmych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.
Wszystkim życzymy udanych, słonecznych wakacji.