Wirusoochrona

12.2022

W dniu 14.12.2022r. przeprowadzone zostały zaplanowane zajęcia profilaktyczne z Akcji Wirusoochrony. W dniu zajęć obecnych było 23 przedszkolaków z obu grup przedszkolnych w ich sali przedszkolnej. Z dziećmi zostały omówione zagadnienia poruszane w materiałach edukacyjnych przesłanych przez Państwową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną. Ulotki zostały wydrukowane na kolorowym papierze i były używane jako pomoce dydaktyczne. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach: zgłaszały się i odpowiadały na zadawane pytania. Chętnie demonstrowały technikę prawidłowego mycia rąk oraz wypełniały kolorowanki. Dzieci wysłuchały kilkukrotnie piosenki dotyczącej higieny. Dostępna krzyżówka została przedstawiona w formie zagadek na podsumowanie zajęć.

#lekcjaHigieny #Wirusoochrona

Katarzyna Czerkawska - pedagog specjalny