Wycieczka do Straży Pożarnej

05.2023

Dnia 10.05.2023 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego Grupy "B" miały niezwykłą okazję uczestniczyć w wycieczce do Straży Pożarnej. Wizyta ta miała na celu edukację i zapoznanie przedszkolaków z pracą strażaków oraz zasadami bezpieczeństwa.

Przybycie na miejsce spotkania wywołało ogromne podekscytowanie wśród dzieci, które nie mogły doczekać się poznania tajników pracy strażaków. Na miejscu przedszkolaki miały okazję zobaczyć różne pojazdy strażackie.  W trakcie wycieczki dzieci miały także okazję zadawać pytania strażakom, co pozwoliło im dowiedzieć się więcej na temat codziennej pracy strażackiej oraz zasad bezpieczeństwa w przypadku pożaru.

Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i zainteresowania światem straży pożarnej. Wycieczka ta nie tylko dostarczyła im radości i zabawy, ale również przyczyniła się do poszerzenia ich wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz podziwu dla strażaków, którzy codziennie narażają swoje życie, aby pomagać innym.

Ewa Rzepska