Mikołajkowe spotkanie czytelnicze w przedszkolnej grupie A

12.2023

Podczas spotkania z bibliotekarzem dzieciaki wysłuchały opowiadania, w którym chłopiec o imieniu Tom Tom nie był zadowolony z prezentu, dlatego postanowił odnaleźć Świętego Mikołaja, oddać mu otrzymany samochodzik z małymi kółkami i zażyczyć sobie wymarzony rower. Jednak gdy po długiej podróży wreszcie się z nim spotkał okazało się, że Święty Mikołaj jest smutny, bo po raz kolejny nie dostał od nikogo prezentu. Dlatego chłopiec zamiast zgłaszać pretensje podarował mu swoje autko. Zadowolony obdarowany zabrał Toma Toma na przejażdżkę saniami zaprzężonymi w renifery a na koniec wręczył wymarzony rower. Dzieci z uwagą wysłuchały treści, następnie wspaniale pokolorowały prezenty dla Świętego Mikołaja. Spotkanie uważa się za bardzo udane!