Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym A

01.2024

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  W piątek 26 stycznia w naszym oddziale przedszkolnym odbył się wielki bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać  motylka, pszczółkę, wróżkę, królewny, strażaka, Spider-Mana, kota w butach… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Jednym słowem zabawa na 102!!!.
Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.