Dzień Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej A

01.2024

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy „A” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec, który ćwiczyły na tę uroczystość.  W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, a następnie zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.