Biblioteczne Walentynki

02.2024

Dzisiaj w bibliotece szkolnej miała miejsce nie lada atrakcja – najprawdziwsza „Randka w ciemno”. Do zabawy zostali zaproszeni wszyscy uczniowie, którzy mogli wypożyczyć tajemnicze książki, dla niepoznaki owinięte w gazetę i ozdobione kolorowymi serduszkami. Wypożyczeniom towarzyszyły słodkie upominki walentynkowe, za co serdeczne podziękowania należą się szkolnej Radzie Rodziców. Tego dnia wyjątkowo nie obowiązywał limit wypożyczeń, więc nawet uczniowie posiadający 5 książek na koncie mogli się zaopatrzyć w dodatkową lekturę. Zabawa wzbudziła duże zainteresowanie, gdyż tego dnia bibliotekę odwiedziło aż 76 osób i wypożyczyło 94 książki. Miejmy nadzieję, że wylosowane egzemplarze przypadną czytelnikom do gustu i z chęcią je przeczytają!