Wybitni fizycy, chemicy i ich odkrycia

04.2024

Zachęcam uczniów klas 7 i 8 do wzięcia udziału w konkursie chemiczno-fizycznym pt. „Wybitni fizycy, chemicy i ich odkrycia”. Konkurs polega na  przygotowaniu dowolną techniką plakatu przedstawiającego  postać chemika, fizyka lub jego karykaturę w sytuacji związanej z jego osiągnięciami. Plakaty należy wykonać w formacie A3. Prace należy oddać do nauczyciela chemii i fizyki do 18.04.24.
Ocenie podlegać będą:
-zgodność pracy z tematem konkursu,
-pomysłowość i estetyka pracy.
Za udział w konkursie uczniowie otrzymają oceny z chemii lub fizyki, punkty z zachowania, a za najlepsze prace dodatkowo nagrody- niespodzianki.

Anna Dzierwa- Jaromin